Hakkımızda

Geniş Seçenekler, Rasyonel Çözümler...

Büro mobilya ürünleri satış ve pazarlama şirketi olarak İstanbul ve bölgesinde faaliyet göstermek üzere 1995 yılında kurulan firmamız; hızla gelişen yurtiçi yurtdışı kurumsal ve butik müşteri portföyü ile mobilya sektörünün önde gelen kuruluşlarının ürünlerini sunmaktadır.

2m Büro Dizayn, güncel trendleri yakından takip ederek, kurumsal ve kişisel ihtiyaçlara yönelik ofis mobilyaları sektörünün yeni model ve teknolojik nitelikli ürünlerini şık ortamlar yaratarak kullanımınıza sunuyor.

Dinamik satış anlayışıyla ve deneyimli mimari kadrosuyla hizmet veren 2m Büro Dizayn, gerek kurumsal, gerekse butik uygulamalarda satış sonrası servis, bakım ve proje hizmetlerinin öneminin bilinciyle hizmet vermektedir.

2m Büro Dizayn; ofis mobilyaları, kurumsal ve butik ofis uygulamaları satış ve uygulama hizmetleri üzerinde yoğunlaşmıştır. Standart ve modüler ofis takımları, değişik tasarım ve fonksiyonlarda ofis koltukları ve oturma grupları ürün yelpazemizi oluşturmaktadır. Her türlü standart ürün satışının yanı sıra; proje danışmanlığı ve uygulamasıyla ilgili hızlı ve kullanışlı çözümler de üretmektedir.

Önde gelen iç mimarlar ve proje şirketlerinin butik ve kurumsal projelendirmelerde güvenilir çözüm ortağı olarak da birlikte yol almaktan gurur duymaktayız.

2M Büro Dizayn, ofislerinizin kurulumu veya yenilenmesi sürecinde; gerek ürün gerekse proje bazında ürettiği çözüm ve yaklaşımlarla, çalışmanın dinlendirici ve eğlendirici bir etkinliğe dönüşmesine olanak sağlayan, verimli bir atmosfer yaratmaktadır.

Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak; esnek yapımızla öncü ve yaratıcı çözümlerimizle yaşamlarına değer katan, onları farklı kılan ürün ve hizmetler tasarlayıp sizlerle paylaşmaktayız...

Yeni Projelerimiz

Proje 03

Örnek Metin Kutusu

Projeye ürün girmek yerine istediğimiz mesajı da verebiliriz. Mesajın ardından da bir tuş ile sayfa bağlantısı paylaşabiliriz.

örnek tuş